DOVOLENÁ 14.6. - 25.6.2024 Všechny objednávky budou vyřízeny po návratu, děkujeme za pochopení.

Motory pro sudová čerpadla JESSBERGER

Motory pro sudová čerpadla JESSBERGER představují klíčovou komponentu pro efektivní a spolehlivé přečerpávání kapalin z různých typů nádob, jako jsou kanystry, sudy nebo IBC kontejnery. Tyto motory jsou speciálně navrženy tak, aby zaručily optimální výkon sudových čerpadel značky JESSBERGER. V závislosti na aplikaci a čerpaném médiu mohou být tyto motory přizpůsobeny pro práci s odstředivými či vřetenovými čerpadly.

S motory pro sudová čerpadla JESSBERGER získáváte spolehlivost a vysokou účinnost, které jsou nezbytné pro průmyslové aplikace, včetně těch, kde je vyžadováno bezpečné manipulování s kapalinami v prostředí s nebezpečím výbuchu nebo v potravinářském a farmaceutickém průmyslu. Díky certifikacím jako Atex a 3A můžete být ujištěni, že tyto motory splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Vyberte si motor pro vaše sudové čerpadlo JESSBERGER a zajistěte si tak výkonnou a bezpečnou součást vašeho provozu.

Nejprodávanější

5 položek celkem

Univerzální elektromotory 230, 115, 24 voltů v různých třídách výkonu a ochrany.

Vzduchem ovládané motory (pro max. provozní tlak 6 bar).

Trubky čerpadla z polypropylenu, PVDF, hliníku nebo nerezové oceli 1.4571.

Univerzální motory JESSBERGER, které lze kombinovat se všemi čerpacími trubicemi mimo prostředí s nebezpečím výbuchu, jsou lehká, praktická a výkonná zařízení pro téměř všechna řídká kapalina a mírně viskózní média.

Nestacionární a stacionární použitelné motory bubnových čerpadel jsou zvláště vhodné pro přerušovaný provoz.

Sofistikovaná, technicky jasná konstrukce bubnového čerpadla zajišťuje racionální a bezpečné použití.

Rychlé odpojení pohonu od trubky čerpadla několika otáčkami umožňuje kombinaci motoru s různými trubkami čerpadla pro různá média.

Široký sortiment příslušenství, jako jsou bubnové a závitové adaptéry, hadice odolné vůči médiím, trysky, nástěnný závěs nebo průtokoměr jsou k dispozici na vyžádání.

Snadná demontáž a rychlé čištění trubek čerpadla.

Autopotahy na míru