Sudová čerpadla JESSBERGER

Sudová čerpadla jsou výbornou možností pro přesun kapalin z kanystrů, sudů nebo IBC kontejnerů.

Pracovní princip těchto čerpadel - odstředivý nebo vřetenový - závisí na charakteristikách čerpané kapaliny. S certifikacemi Atex a 3A jsou tato čerpadla bezpečná jak v prostředí s rizikem exploze, tak v oblastech jako potravinářství a farmaceutický průmysl.

Nejprodávanější

111 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Průmyslová čerpadla JESSBERGER jsou známá pro svou spolehlivost a odolnost,

což je činí ideální volbou pro široké spektrum průmyslových aplikací. V naší nabídce najdete různé typy těchto čerpadel, včetně sudových čerpadel, která jsou speciálně navržena pro přečerpávání kapalin ze sudů a barelů. Tato čerpadla jsou velmi oblíbená pro svou jednoduchou instalaci a efektivní přečerpávání různých druhů kapalin.

Automatické čerpadlo do sudu je praktickou volbou pro ty, kdo hledají pohodlné a efektivní řešení pro čerpání kapalin bez potřeby manuální práce. Toto čerpadlo se automaticky zapne a vypne podle potřeby, což zajišťuje efektivní a bezpečnou práci.

Ponorná sudová čerpadla jsou ideální pro použití ve větších hloubkách nebo v situacích, kde není možné použít čerpadla umístěná na povrchu. Tyto čerpadla se snadno montují přímo do kapaliny a jsou schopna efektivně čerpat i z větších hloubek.

Čerpadla do sudu jsou navržena tak, aby vyhovovala specifickým požadavkům na přečerpávání kapalin ze standardních sudů, a jsou k dispozici v různých konfiguracích, aby splňovala různé průmyslové potřeby.

Nejlepší čerpadlo do sudu je takové, které kombinuje kvalitu, výkon, odolnost a uživatelský komfort. Při výběru je důležité zvážit typ čerpané kapaliny, požadovaný výkon, materiál čerpadla a další specifické požadavky vašeho průmyslového procesu.

Pro maximální efektivitu a bezpečnost vašich průmyslových aplikací je důležité pravidelně udržovat a servisovat vaše čerpadla. Nabízíme také odborný servis a širokou škálu příslušenství a náhradních dílů, abychom zajistili, že vaše čerpadla budou fungovat hladce a bez problémů po dlouhou dobu.

Závěrem, čerpadla JESSBERGER a příslušenství, které nabízíme, jsou ideálním řešením pro vaše průmyslové potřeby, poskytujíce kvalitu a výkon, který je nezbytný pro efektivní a spolehlivý provoz vašeho podnikání.

 

image001

Autopotahy na míru