Vana záchytná na olej, s roštem - ASTA

Kód: MDW2ST/G
8 918 Kč –15 %
8 918 Kč –15 % 7 560 Kč 6 248 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záchytná vana - jímka na olej (pod sudy), s vyndavacím kovovým roštem – ASTA W2ST/G.

Praktická záchytná vana se používá se pro skladování či plnění/vyprazdňování až dvou sudů (barelů) objemu až 220 litrů. Spolehlivě zachytává unikající oleje a další kapaliny – přes rošt odtečou do spodní nádoby, odkud je možné je následně odsát a zlikvidovat. Nehrozí tak jejich vylití na zem.

Produkt je vyroben z kvalitní ocelového plechu tloušťky 3 mm, lakováno práškovou barvou. Stabilní konstrukce na 4 nohách.

Vhodné pro autoservisy, dílny, průmyslové provozy a další místa, kde se skladuje olej ve větším množství.

Technické parametry:

·         Délka: 1200 mm

·         Šířka: 800 mm

·         Výška: 230 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení autoservisů
Hmotnost: 52 kg
Značky: Asta

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nevyplňujte toto pole: